Lumos – krém bradavice. Můžete si objednat zdeStres je jedním z faktorů, který urychluje proces stárnutí a může negativně ovlivnit naši pokožku. S životním stylem, který vedeme, má naše pokožka tendenci pociťovat různé problémy související se stárnutím a vystavením škodlivým znečišťujícím látkám a slunci, což vede k přítomnosti extrémní pigmentace. Za tímto účelem bylo s pomocí přírody vytvořeno inovativní složení, které dokáže účinně působit proti pigmentaci pokožky, a to díky Lumos , silnému krémovému složení, které udržuje pokožku zdravou a krásnou. Čtěte dále a dozvíte se více o tomto ošetření pleti.

kolagen Lumos je nový krém s inovativním složením, který působí proti pigmentaci pokožky a pomáhá během krátké doby redukovat známky stárnutí. Hyper pigmentace je problém, který způsobuje nadměrné a nerovnoměrné rozložení melaninu (kožního pigmentu) a je problémem, který se vyskytuje u 95 % žen starších 25 let.

Lumos – krém bradavice cena

Lumos pigmentační krém

Krém s inovativní recepturou pro depigmentaci pokožky neutralizuje přebytečný melanin hromadící se v epiteliálních buňkách, účinně aktivuje metabolismus pojivové tkáně, a tím stimuluje tvorbu nových kolagenových vláken.

Lumos lze zakoupit pouze na oficiálních stránkách, ve skutečnosti se jedná o exkluzivní produkt, který není exkluzivní na internetu ani na jiných oborových webech.

Lumos funguje tak, že reguluje produkci tyrosinázy, prekurzoru, který aktivuje melanin, přirozený pigment vaší pokožky, aby zesvětlil tmavé skvrny a zvýšil přirozený lesk vaší pleti. Pomáhá předcházet poškození způsobenému vystavením UV A a UVB a hypopigmentaci způsobené jinými faktory, které mohou způsobit kožní léze.

Tato inovativní krémová receptura byla vytvořena jako ošetření proti změně barvy pleti. Jeho složky jsou schopny neutralizovat nadměrnou produkci melaninu, který se hromadí v kožních buňkách. Jednoduše aktivací metabolických procesů pojivové tkáně a stimulací tvorby kolagenu.

Unikátní složení kolagenu Lumos je také schopen:

 • Prevence hyperpigmentace pokožky.
 • Reguluje a vyrovnává tón pleti.
 • Vyhlazuje vrásky a hydratuje pokožku.

Jeho unikátní složení také poskytuje pleti následující výhody:

Lumos krém pro vaši pleť.

 • Lumos je určen k péči o pokožku obličeje, krku, dekoltu, paží a ramen. Působení séra působí na:
 • Blokuje proces stárnutí pleti a tvorbu vrásek.
 • Odstraňuje zabarvení a zabraňuje jejich opětovnému výskytu.
 • Zcela zlepšují vzhled pokožky vyrovnáním její barvy.
 • Dodává pružnost a vyhlazuje hluboké vrásky.
 • Zlepšuje ochranné procesy dermis a buněčný imunitní systém.
 • Chrání také před UV zářením.
 • Dodejte obličeji a ošetřované oblasti svěží a zdravý vzhled.
 • Úplná eliminace zabarvení pokožky za pouhý měsíc léčby.
 • Poskytuje viditelnou regeneraci vzhledu pokožky již od prvního týdne používání.
 • Vyhlazuje vrásky a rýhy.
 • Dodává pleti rovnoměrný tón a zářivou pleť.

Lumos obsahuje jedinečné a pouze přírodní ingredience, které jsou pro pokožku a tělo neškodné a před uvedením na trh prošly četnými klinickými testy s pozitivními výsledky.

Lumos kolagenový krém se skládá ze složek, které neškodí pokožce a tělu, a především prošel četnými klinickými testy před uvedením produktu na trh, ve skutečnosti je jeho složení 100% organické a především Neobsahuje parabeny, silikony , minerální oleje, syntetická barviva a konzervační látky.

Složení Lumosu je 100% organické, tj. neobsahuje parabeny , silikony, konzervanty ani jiné látky, které mohou způsobit nežádoucí účinky nebo kontraindikace.

 • 100% lidí, kteří přípravek používali, zaznamenalo výsledky v podobě odstranění pigmentace kůže.
 • Již během prvního týdne používání každý zaznamenal viditelné zlepšení stavu své pleti.
 • Po 30 dnech používání produktu byly problémy s pigmentací zcela odstraněny.
 • U 98 % žen, které krém pravidelně používají, se podařilo obnovit jednotnou pleť.

Lumos se velmi snadno používá, stačí opakovat následující postup pouze po dobu jednoho měsíce:

 • Aplikujte každé ráno a večer na obličej, krk, dekolt a záda po důkladném očištění a masírujte až do úplného vstřebání.
 • Pokud vaše skvrny nejsou nijak zvlášť tmavé, stačí jedna aplikace ráno.
 • Lumosu není nutné používat další kosmetické krémy .

Lumos – krém bradavice cena

Lumos kde koupit?

Před koupí jsem byla velmi skeptická, pak jsem četla různé recenze lidí, kteří to zkoušeli a byla jsem přesvědčená. Hnědé fleky na tvářích mám od narození a když jsem vyzkoušela tento krém, začala jsem pozorovat zlepšení: nezmizely úplně, ale zesvětlily a konečně už nepoužívám podkladovou bázi, abych je skryla.

Nyní s postupujícím věkem je na mé kůži mnoho skvrn, jen musím jít k chirurgovi. Kamarádka mi doporučila tento krém, je velmi sametový a mnoho skvrn, které se mi na obličeji objevily při používání tohoto krému zmizelo.

Ten patentovaný vyvinula společnost, která se již desítky let věnuje vývoji aktivních látek a vytváří inovativní kosmetické koncepty, založené na zvládnutí biotechnologie, ušlechtilé chemie a rostlinné extrakce, je lídrem ve vývoji široké řada vysoce účinných složek péče o pleť.

Lumos působí přímo tak, že inhibuje produkci melaninu tím, že inhibuje dráhy a produkci tyrosinázy a také reguluje ochranné funkce kůže. Složení a přírodní ingredience činí z tohoto krému výborný produkt bez ohrožení zdraví a krém mohou používat plnoleté ženy i muži.

Ne, Lumos není v současné době dostupný v lékárnách.

Doporučuje se zakoupit produkt z oficiálních stránek, protože originál není v obchodech k prodeji.

Jediným způsobem, jak zaručit nákup originálního Lumosu, jsou oficiální stránky výrobce.

Autor: Pavlina Yanovna

Pavlina Yanovna je mladá novinářka, blogerka a podcasterka, kterou potřebuje nejen generace Z. Je nadšenou propagátorkou zdravé výživy, holistického životního stylu a především zdravého vztahu k tělu, které má být naším nejlepším přítelem, nikoli nepřítelem.

10 komentářů u „Lumos – krém bradavice. Můžete si objednat zde“

 1. Pro mě je velkým plus produktu Lumos schopnost přizpůsobit dávku mým individuálním potřebám.

 2. Balení produktu Lumos je užitečné a snadno se nosí, což mě nutí mít vždy to s sebou.

 3. Přijal jsem doplněk Lumos s nadějí na snížení určitých onemocnění, ale nemohu jasně zjistit, zda skutečně přinesl úlevu.

 4. Doplněk Lumos může mít potenciál, ale po pravidelném používání jsem si nevšiml žádných významných změn ve svém zdraví ani dobře.

 5. Po použití odkazu na stránce Lumos a vyplnění formuláře mě call centrum výslovně kontaktovalo. Byl jsem spokojen s jejich profesionalitou a flexibilitou, protože dokázali nabídku přizpůsobit mým individuálním potřebám.

 6. Jako nespokojený uživatel jsem si stěžoval na nízkou kvalitu kurýrní služby, ale po nahlášení problému společnosti jsem dostal plnou podporu. Zásilka byla nahrazena novou a společnost podnikla kroky ke zlepšení kvality doručení. Jsem vděčný za jejich odhodlání a doufám, že nyní všechno půjde hladce.

 7. Po vyplnění formuláře na oficiálním webu a kliknutím na odkaz mě call centrum kontaktovalo ve velmi krátké době. Ocenil jsem jejich proaktivní přístup a připravenost odpovědět na mé otázky.

 8. Nemohu přestat delighing s produktem Lumos. Moje nálada se od doby, kdy jsem ji začal používat, se výrazně zlepšila.

 9. Po použití odkazu na stránce Lumos a vyplnění formuláře mě call centrum výslovně kontaktovalo. Byl jsem spokojen s jejich profesionalitou a flexibilitou, protože dokázali nabídku přizpůsobit mým individuálním potřebám.

 10. Doufal jsem, že produkt Lumos bude k dispozici v lékárně nebo na populárních nákupních portálech, ale bohužel se ukázalo, že to není možné. Díky informacím na oficiálních webových stránkách jsem se dozvěděl, že produkt se prodává pouze objednáním online. Přestože jsem byl zpočátku zklamaný, teď jsem vděčný za takové vysvětlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version