Levicose – gel křečové žíly. Můžete si objednat zdeJaké jsou účinky Levicose ?

 • Kolagen – složka zvyšující elasticitu tkání a jejich pevnost. Díky němu se křečové žíly zmenšují a krev cévami normálně proudí, zesílené chlopně již neumožňují abnormální zpětný tok krve.
 • Kyselina hyaluronová – složka, která hraje důležitou roli v procesu spojování kolagenových vláken, která má pozitivní vliv na pevnost a hydrataci pokožky, často využívaná v péči o pleť. Kyselina hyaluronová navíc bojuje proti zánětům v tkáních.
 • Extrakt z přesličky rolní – posiluje krevní cévy, takže jsou méně náchylné k praskání. Zpomaluje proces stárnutí pokožky.-
 • Extrakt z kopřivy – zlepšuje krevní oběh, vyživuje tkáně.
 • Extrakt z hroznových jader – posiluje cévy, chrání oběhový systém před překrvením a záněty, podporuje proces obnovy kolagenových struktur
 • Extrakt ze zeleného čaje – důležitý zdroj polyfenolů , díky kterým začíná správně fungovat oběhový systém.
 • Extrakt z granátového jablka – další složka, která poskytuje cenné polyfenoly , odstraňuje přebytečný tuk hromadící se v cévách.
 • – složka, která zlepšuje krevní oběh, odstraňuje otoky, obnovuje průchodnost cév, zvyšuje elasticitu žil.
 • Ginkgo biloba – pomáhá zbavit se bolestivých křečí, zlepšuje mikrocirkulaci.

Jaký je náš názor na gel?

„Kvůli křečovým žilám jsem úplně přestal nosit šaty a šortky. Už jsem se nemohla dívat na své nohy, a tak jsem začala hledat způsob, jak se těchto křečových žil zbavit. Našel jsem Levicose , který nebyl levný, ale rozhodl jsem se, že vysoká cena musí jít ruku v ruce s kvalitou. Výrobce sliboval zlepšení po třech týdnech používání a nemůžu říct, že by gel na křečové žíly vůbec nezabral, ale nebylo to tak rychlé, jak výrobce na stránkách píše. Možná by při delším používání křečové žíly úplně zmizely, ale výsledný efekt, který jsem získal, je uspokojivý, a tak jsem léčbu ukončil.“

„Reklama gelu mě nabádala k jeho koupi a pevně jsem doufala, že se mi díky němu podaří zbavit se křečových žil. Pilulky jsem brala tak, jak bylo napsáno na příbalovém letáku, na účinek jsem si musela pár měsíců počkat, na začátku došlo pouze ke zmenšení otoků kotníků, samotné křečové žíly nezmizely. Teprve delší léčba přinesla výsledky, které jsem chtěl. “

10 komentářů u „Levicose – gel křečové žíly. Můžete si objednat zde“

 1. Doplněk Levicose má snadné polykání tabletů, ale po nějaké době jsem si nevšiml významných změn v mé obecné dobře.

  Odpovědět
 2. Doplněk Levicose je relativně snadný, ale po pravidelném používání jsem neviděl významný rozdíl v mém studni nebo zdraví.

  Odpovědět
 3. Snažil jsem se koupit produkt Levicose v několika lékárnách, ale bohužel bez úspěchu. Naštěstí jsem při návštěvě oficiálních webových stránek jsem se dozvěděl, že produkt byl prodán pouze tam. I když je to nepříjemné, alespoň jsem si jist, že kupuji originální produkt.

  Odpovědět
 4. Přijal jsem doplněk Levicose s nadějí na snížení určitých onemocnění, ale nemohu jasně zjistit, zda skutečně přinesl úlevu.

  Odpovědět
 5. Rozhodl jsem se použít odkaz na oficiálních webových stránkách, který slíbil další propagační akce. Po vyplnění formuláře mě call centrum okamžitě kontaktovalo. Byl jsem spokojen s jejich efektivním jednáním a zájmem o mé potřeby.

  Odpovědět
 6. Složky v Levicose jsou pečlivě vybrány a složeny, což mi dává důvěru v kvalitu tohoto produktu.

  Odpovědět
 7. Nemohu jasně posoudit doplněk Levicose, protože účinky jeho použití pro mě nejsou příliš znatelné nebo nestabilní.

  Odpovědět
 8. Když jsem klikl na odkaz na oficiální webové stránce společnosti Levicose a vyplnil formulář, call centrum mě rychle kontaktovalo. Během telefonního rozhovoru mě příjemně překvapili jejich reaktivitu a profesionální přístup.

  Odpovědět
 9. Jako uživatel doplňku Levicose nemohu jasně potvrdit jeho účinnost, protože jsem si nevšiml jasných změn v mém těle.

  Odpovědět
 10. Když jsem klikl na odkaz na oficiální webové stránce společnosti Levicose a vyplnil formulář, call centrum mě rychle kontaktovalo. Během telefonního rozhovoru mě příjemně překvapili jejich reaktivitu a profesionální přístup.

  Odpovědět

Napsat komentář